«
1
2
3
4
5
»
Witaj w naszym sklepie!

W naszym SKLEPIE ON-LINE możecie Państwo zamówić standardowe produkty w pakietach o określonej ilości. W trakcie zautomatyzowanego procesu zamawiania należy załączyć projekt. Jeżeli w naszym sklepie brak produktu, który chcą Państwo zamówić można skorzystać z zakładki DRUK KALKULOWANY, gdzie otrzymają Państwo indywidualną ofertę.

Legenda opisu kolorów
Opisywanie kolorów zadruku w poligrafii:
CMYK - zestaw 4 kolorów - pozwalających na pełnokolorowy zadruk 
4+0 - pełnokolorowy zadruk 1 strony
4+4 - pełnokolorowy zadruk obustronny
4+1 - pełnokolorowy zadruk 1 strony, 2 strona - druk czarno-biały
1+0 - czarno-biały zadruk 1 strony
1+1 - czarno-biały zadruk obustronny
SZYBKI KONTAKT

Skype Me™! 12 636 27 13

e-mail: sklep@eikon.net.pl

       

Jak kupować?
  1. Wybór przedmiotu zakupu z dostępnego asortymentu.
  2. Po wyborze opcji Złóż zamówienie, wybierz wygodną dla siebie formę płatności oraz sposób zapłaty.
  3. Jeżeli dotychczas nie byłeś zalogowany to w tym momencie musisz to zrobić. Sprawdź prawidłowość zapisanych Twoich danych osobowych. Jeżeli wszystko jest OK, zaznacz akceptację regulaminu i  zasady polityki prywatności firmy.
  4. Na podany przez Ciebie adres e-mailowy przyjdzie link weryfikujący zamówienie. Po kliknięciu w link zamówienie zostaje potwierdzone.
  5. Jeżeli zamówienie tego wymaga należy załączyć pliki do druku  w formacie PDF. (W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wejdź w zakładkę Pomoc/Jak przygotować pliki do druku?). W tym celu należy się zalogować, z górnego menu wybrać Historia zamówienia i kliknąć w wybrane zamówienie, aby zobaczyć jego szczegóły. W dolnej części formularza znajduje się opcja: Dodaj pliki do zamówienia. Pliki automatycznie zostaną umieszczone na naszym serwerze FTP w odpowiednim katalogu.