«
1
2
3
4
5
»
Witaj w naszym sklepie!

W naszym SKLEPIE ON-LINE możecie Państwo zamówić standardowe produkty w pakietach o określonej ilości. W trakcie zautomatyzowanego procesu zamawiania należy załączyć projekt. Jeżeli w naszym sklepie brak produktu, który chcą Państwo zamówić można skorzystać z zakładki DRUK KALKULOWANY, gdzie otrzymają Państwo indywidualną ofertę.

Legenda opisu kolorów
Opisywanie kolorów zadruku w poligrafii:
CMYK - zestaw 4 kolorów - pozwalających na pełnokolorowy zadruk 
4+0 - pełnokolorowy zadruk 1 strony
4+4 - pełnokolorowy zadruk obustronny
4+1 - pełnokolorowy zadruk 1 strony, 2 strona - druk czarno-biały
1+0 - czarno-biały zadruk 1 strony
1+1 - czarno-biały zadruk obustronny
SZYBKI KONTAKT

Skype Me™! 12 636 27 13

e-mail: sklep@eikon.net.pl

       

Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od technologii druku. W przypadku druku cyfrowego standardowo wynosi 1- 3 dni. Może on ulec zmianie i jest wtedy indywidualnie ustalany z klientem.

W przypadku druku offsetowego standardowy czas realizacji zlecenia wynosi 3 - do 5 dni.

W celu optymalizacji procesu zamawiania prosimy pamiętać:

1. Prawidłowo złożone zamówienie zawiera następujące dane:

- nakład, format druku, kolorystyka, druk jedno lub dwustronny, rodzaj papieru i jego gramatura, ilość stron, ilość stron kolorowych i czarnobiałych, okładka, rodzaj oprawy, cięcie,  uszlachetnienia introligatorskie, pakowania itp. oraz wszelkie niezbędne dane kontaktowe

Proponujemy skorzystać z naszego FORMULARZA ZAMÓWIEŃ lub przesłać zamówienie mailem na adres: biuro@eikon.net.pl

2. Dopiero od momentu otrzymania prawidłowo przygotowanych materiałów do druku jest liczony termin realizacji zlecenia. Zobacz: PRAWIDŁOWE PRZYGOTOWANIE PLIKÓW DO DRUKU.

3. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych skutkujących przesunięciem terminu realizacji zlecenia, Klient natychmiast jest o tym fakcie  informowany.

4. Proszę pamiętać o zachowaniu odpowiednich terminów bezpieczeństwa w przypadku prac szczególnie terminowych (konferencje, targi itp). W miarę możliwości do przewidywanego czasu wykonania zlecenia doliczyć 1 - 2 dni na nieprzewidziane zdarzenia losowe niezależne od drukarni jak np. przerwy w dostawie prądu, opóźnienia w dostarczeniu materiałów przez firmę kurierską, awaria urządzeń, etc.

5. W przypadku zamawiania towarów przy wykorzystaniu SKLEPU INTERNETOWEGO zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem:

- przesłania prawidłowo przygotowanych plików

- zapłaty na konto Drukarni Eikon Plus odpowiedniej kwoty wynikającej z zamówienia wraz z kosztami przesyłki. Zobacz: JAK ZAPŁACIĆ ZA TOWAR